Nejdříve něco málo o naší rodině.
 
Bydlíme v údolí Labském. Chápejte prostě každý ráno čumím na řeku. Za domem les a sem tam nějakou zvěř. V nepřítomnosti hlavního dvounožce mám na starosti hlídat dvě malé extrémně hlučné, uslintané princezny. Nechápu proč si páníček a panička nepořídili další dva psy. Vyšlo by to každopádně levnějc.
 
Já jsem povahově klaďas, děsněj pohodář a hrozně rád prdim a spim. Mám moc rád lov a vše, co s ním souvisí. Na výstavách si také vůbec nevedu zle a pokud vyhraju, tak jsem i s rozhodčím za dobře. Od puberty jedu na barfu a je vidět, že mi to prospívá. Za tři roky plně ovládám sociální sítě a chytré telefony. No a proč to tu všechno smolim. Hledám touto cestou šedivou hvězdu na cestu životem. Starouši a já chceme, aby tu po mě do budoucna zůstala nějaká ta šedivá klubka, co budou lidem rozdávat radost jako já.
 
Pokud se Vám líbím a můj motivační sloupek Vás zaujal, neváhejte moje starouše kontaktovat. Odhaduji, že do prvního krytí nebudou v klidu spát. Tak se mějte hezky. Pořádně to tu prostudujte a jukněte i na nějaký fotky. Budu se těšit na zprávu.
 
Váš Archie

 

*7. srpna 2014
Výška: 65 cm

HD A/A  ED 0/0

Matka: MultiCH, MultiJCH Bailey Agamysh "U"Otec: CIB, CIE, MultiCH, MultiJch Caramel Love de Donawitz

chrup úplný
skus nůžkový
bez bílých znaků


 

BIOGRAFIE

ARCANGELO GRIGIO

La Vita Eterna

Výmarský ohař krátkosrstý