© 2018 by Libor MÜLLER. Proudly created with Wix.com

Nejdříve něco málo o naší rodině.
 
Bydlíme v údolí Labském. Chápejte prostě každý ráno čumím na řeku. Za domem les a sem tam nějakou zvěř. V nepřítomnosti hlavního dvounožce mám na starosti hlídat dvě malé extrémně hlučné, uslintané princezny. Nechápu proč si páníček a panička nepořídili další dva psy. Vyšlo by to každopádně levnějc.
 
Já jsem povahově klaďas, děsněj pohodář a hrozně rád prdim a spim. Mám moc rád lov a vše, co s ním souvisí. Na výstavách si také vůbec nevedu zle a pokud vyhraju, tak jsem i s rozhodčím za dobře. Od puberty jedu na barfu a je vidět, že mi to prospívá. Za tři roky plně ovládám sociální sítě a chytré telefony. No a proč to tu všechno smolim. Hledám touto cestou šedivou hvězdu na cestu životem. Starouši a já chceme, aby tu po mě do budoucna zůstala nějaká ta šedivá klubka, co budou lidem rozdávat radost jako já.
 
Pokud se Vám líbím a můj motivační sloupek Vás zaujal, neváhejte moje starouše kontaktovat. Odhaduji, že do prvního krytí nebudou v klidu spát. Tak se mějte hezky. Pořádně to tu prostudujte a jukněte i na nějaký fotky. Budu se těšit na zprávu.
 
Váš Archie

 

*7. srpna 2014
Výška: 65 cm

HD A/A  ED 0/0

Matka: MultiCH, MultiJCH Bailey Agamysh "U"Otec: CIB, CIE, MultiCH, MultiJch Caramel Love de Donawitz

chrup úplný
skus nůžkový
bez bílých znaků


 

BIOGRAFIE

ARCANGELO GRIGIO

La Vita Eterna

Výmarský ohař krátkosrstý
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now